Jako blogerka modowa i stylistka, pragnę zachęcić państwo do współpracy ze mną. Bardzo chętnie rozważę każdą propozycję, a w związku z ciągle rosnącą liczbą obserwatorów, taka współpraca na pewno się Państwu opłaci.

Recenzje produktów

Jeżeli chodzi o pisanie, to posiadam tzw. „bardzo lekkie pióro”. Nie mam problemu z pisaniem recenzji, a oprócz tego oferuje dodanie zdjęć do posta, co na pewno wzbudzi większe zainteresowanie wśród czytelników. W kwestiach indywidualnych zapraszam do kontaktu. Tam ustalimy wszystkie szczegóły takie jak ilość znaków czy rodzaj współpracy.

Współpraca przy sesjach foto i pokazach mody

Jako styliska mogę zaproponować Państwu pomoc przy sesjach zdjęciowych oraz pokazach mody. W tej kwestii mam już doświadczenie i myślę, że na pewno będą Państwo zadowoleni. Do tej pory podczas takich inicjatyw pomagałam przy ubiorze modelki oraz dobraniu dodatków. Zdarzało się, że zwężałam ubrania, tak aby dobrze leżały na modelce. Oprócz tego mogę pomóc przy doborze dekoracji, ponieważ współpracowałam kiedyś z osobami, które zajmują się scenografią.