Personal Shopping

Każda z nas marzy o tym aby modnie się ubierać. Przyszła wiosna, mamy ochotę zmienić coś w swojej szafie, ale… jak się do tego zabrać? Zewsząd jesteśmy bombardowane masą nowych trendów, jednak nie każdej z nas, pasuje taki krój, lub szalony kolor. Jak więc ubierać się modnie i znaleźć swój niepowtarzalny styl? Zatrudnij stylistkę!

Czym jest personal shopping?

Najprościej mówiąc – to zakupy wykonywane pod okiem stylisty, lub też (jak zwykło się mówić) Personal Shoppera. Taka osoba pomaga nam w zakupach, ale także może przeprowadzić metamorfozę i zorganizować sesję zdjęciową. Głównie jednak taka osoba skupia się na tym, aby doradzić jak się ubrać i co kupować. Takie usługi kojarzą nam się głównie z celebrytami i światem mody, ale tak na dobrą sprawę jest to usługa, która jest dostępna dla każdego z nas. Jako miłośniczka mody możecie się domyślać, sama wykonuje taką usługę.

Jak wygląda współpraca z klientką?

Najczęściej na samym początku Personal Shopper określa jaki nasza klientka ma typ sylwetki. Dodatkowo stylistka dobiera nam typ kolorystyczny, który do nas pasuje, a także wybierze przykładowe stylizacje, pasujące do naszej figury. Personal Shopper to nie tylko wybór ubrań, bardzo często, między mną a klientką nawiązuje się pewnego rodzaju więź. W pewnym momencie każda z nas może się poczuć jakby poszła z przyjaciółką na zakupy. Jest czas na modę, ale także i czas na plotki, czy kawę po udanych zakupach. Na taką usługę może sobie pozwolić każda z nas, w końcu zasługujemy na to, aby wyglądać pięknie i modnie.