Hej wszystkim! Mam na imię Asia i jestem blogerką modową. Jednak nie jestem taką dziewczyną jak większość, które wrzucają zdjęcia swoich stylizacji na bloga. Co prawda u mnie też się to wszystko od tego zaczęło. Ale może od początku

Skąd zainteresowanie modą?

Odkąd pamiętam, zawsze lubiłam się stroić. Już jako mała dziewczynka zabierałam mamie szpilki (która z nas tego nie robiła? :D) i robiłam pokazy mody. Najpierw sama chodziłam po „wybiegu”, a później ubierałam swoje koleżanki. W pewnym momencie wpadłyśmy na pomysł aby w szkole zrobić pokaz mody. Nauczyciele byli bardzo zafascynowani tym pomysłem i tak rozwijałam swoją pasję.

Jak wyglądała moja edukacja?

Jak wiele osób może się domyślić, moja dusza artystyczna pokierowała mnie do liceum o profilu stylizacja kostiumu i kreacja wizerunku. Od zawsze lubiłam stylizować inne osoby i dobierać odpowiednie dla nich ubrania. Ten kierunek dał mi także możliwość zobaczenia jak wygląda praca kostiumografa w operze czy teatrze. Po ukończeniu liceum postanowiłam kontynuować edukację i poszłam na studia. Zdecydowałam się na wzornictwo, ale ze specjalizacją komunikacji w modzie i kreowania marki. W tym momencie uświadomiłam sobie, że uwielbiam modę i chcę to połączyć z moją pracą. Czy mi się udało?

Czym się aktualnie zajmuję?

Obecnie jestem stylistką. Udzielam się na wielu portalach, gdzie publikuje swoje stylizacje. Oferuje także usługi w zakresie personal shopping, a ostatnio postanowiłam stworzyć swoją markę modową. Jeśli jesteście ciekawi jak mi to wychodzi, to koniecznie zostańcie ze mną i obserwujcie mojego bloga. Już niedługo nowe posty!