Każda stylistka ma takie marzenie. Od dłuższego czasu się nad tym zastanawiałam i myślę, że teraz jest na to najlepszy moment. Zakładam własną markę modową. Odkąd poszłam do liceum, było to moim marzeniem. Później myślałam o tym przez całe studia, aż do teraz, gdzie mam już doświadczenie i mogę rozpocząć pracę nad własną marką.

Do kogo kierowana jest moja marka?

Chciałabym, aby moja marka była bardzo uniwersalna i każdy mógł w niej znaleźć coś dla siebie. Głównie, na samym początku chciałabym się skupić na ubraniach dla Pań, ale myślę, że z czasem na pewno też Panowie znajdą coś dla siebie. Jednak do tego wszystkiego potrzeba czasu, a także ludzi, ponieważ sama nie będę w stanie robić tylu rzeczy, ale na wszystko przyjdzie czas.

Jaki styl?

Uwielbiam minimalizm i właśnie w takim stylu będzie stworzona cała marka. Chciałabym, aby różne kobiety zainteresowały się moją marką – zarówno młode dziewczyny, szukającego swojego stylu, jak i zabiegane mamy oraz bizneswoman zajęte rozwijaniem swojej firmy, ale też pragnące wyglądać dobrze. Mam nadzieję, że moja marka będzie bardzo uniwersalna, a także wykorzystywane materiały będą z najwyższej półki.

Co będzie zawierała?

Moja marka na pewno będzie posiadała kolekcję basic, ponieważ uważam, że to podstawa do tego, aby dobrze wyglądać. Jeśli nie mamy odpowiednio dobrej bazy, to nie stworzymy całej dobrej stylizacji. Następnie będziemy mogli znaleźć t-shirty z minimalistycznymi nadrukami, lub popularnymi tekstami. Oprócz tego, będę chciała także zaproponować różnego rodzaju sukienki i spódniczki – wieczorowe, ale także eleganckie, które będą odpowiednie, dla szerokiego grona kobie. W przyszłości chciałabym też zaprojektować swoją linię torebek, ale na razie skupię się tylko na ubraniach.

Kiedy zaczynam?

Mam nadzieję, że zacznę w okolicach wakacji, więc w związku z tym czeka mnie bardzo gorący okres. W związku z tym, że jest to moje największe marzenie, mam bardzo duży zapał do tego, który mam nadzieję, że mi nie minie.