Wiele osób cierpi z powodu niepełnego uzębienia nie tylko z powodu braku komfortu w towarzystwie innych ludzi, ale przede wszystkim z powodu utrudnionego spożywania codziennych posiłków. Czasami jest to spowodowane naszymi zaniedbaniami w diecie, higienie jamy ustnej czy sytuacjami losowymi, jednak bardzo często jest to wina różnego rodzaju chorób czy czynników genetycznych. Niezależnie jednak od przyczyn braków w uzębieniu, istnieje jedna, najbardziej skuteczna metoda leczenia, która daje szansę nawet tym osobom, którym inni z bezsilności odmówili już pomocy – jest to implantologia stomatologiczna. Jako najbardziej zaawansowana dziedzina chirurgii stomatologicznej, wymaga od specjalistów wyjątkowej wiedzy i doświadczenia, a także niebywałej precyzji i kompleksowej diagnostyki. Na stronach internetowych różnych klinik, których siedzibą jest Warszawa, można znaleźć informacje, że oferują usługę określaną zęby w jeden dzień. Czy jest to możliwe do osiągnięcia? Jeśli tak, to na czym polega taki rodzaj leczenia?

Zęby w jeden dzień, czyli co dokładnie?

Rozwój technologii pozwolił wielu dziedzinom bardzo szybko i efektywnie się rozwinąć, dotyczy to również stomatologii, a w szczególności implantologii. Kiedyś była czasochłonna, niedostatecznie skuteczna i wyjątkowo droga. Na szczęście obecnie jest jedyną efektywną metodą leczenia braków w uzębieniu – nie tylko pojedynczych, ale i częściowych, a nawet całkowitych. Tradycyjnie polega na implantowaniu pojedynczych wszczepów w odstępach czasowych, jednak technologia nadal się rozwija, dzięki czemu powstała jeszcze bardziej skuteczna metoda, która pozwala zaoszczędzić pacjentowi wiele czasu, wysiłku oraz kosztów.

Klinika Estedentica, której siedzibą jest Warszawa, opracowała niezawodną i niezwykle innowacyjną metodę, która określana jest mianem zęby w jeden dzień. Dotyczy oczywiście etapu wykonywania samego zabiegu, ponieważ nawet w takim przypadku wymagane są wcześniejsze wizyty konsultacyjne, podczas których specjalista implantolog wykonuje wszystkie niezbędne badania, określa predyspozycje zdrowotne pacjenta i analizuje dany przypadek w indywidualnych kwestiach, dokonując szerokiej diagnostyki. Wszystko to ma na celu osiągnięcie maksymalnie zadowalającego efektu końcowego.

Zęby w jeden dzień – Estedentica (Warszawa)

Wybierając klinikę Estedentica w Warszawie, która oferuje usługę zęby w jeden dzień, mamy gwarancję usługi na najwyższym poziomie. Pracujący tam specjaliści są najlepsi w swoim fachu nie tylko w skali Polski, ale i Europy oraz całego świata. Dzięki nim spełnimy swoje marzenie o pięknym, zdrowym i pełnym uzębieniu.